Katılımcı Listesi

Katılımcı listesi belirli aralıklarla güncellenecektir. Son güncellenme tarihi: 22 Ağustos 2017.

 

1. A. Okay Çelebi, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Polidiskte Bazı Sınır Değer Problemleri

2. Abdullah Özbekler, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

3. Ahmet Çelik, DİCLE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Bazı Saturated Sayısal Yarıgruplar Üzerine

4. Ahmet Beyaz, ODTÜ
Konuşma Başlığı: Yüzey Demeti Yapımı

5. Ahmet Yaşar Özban, ATILIM UNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Bazı Durağan Yinelemeli Yöntemler İçin Yeni Ön Koşullayıcılar

6. Albert Erkip, SABANCI ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Doğrusal Olmayan Dalga Denklemleri

7. Ali Sinan Sertöz, BİLKENT

8. Ali Ulaş Özgür Kişisel, ODTÜ

9. Attila Aşkar, KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Schrödınger Ve Navıer-Stokes Denklemleriyle Uygulamalar

10. Ayhan Aydın, ATILIM UNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Modifiye Korteweg-De Vries Denklemi İçin Standart Olmayan Bir Sonlu Fark Tasarısı

11. Aylin Bozacı, İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

12. Ayşe Nur Köksal, AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

13. Basak Karpuz, DOKUZ EYLUL UNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Ladas'In Çürütülen Salınımsızlık Varsayımı Üzerine

14. Bengi Yıldız, BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Tek Parametreli Sistemlerde Maksimal Kararlılık Sınırları

15. Billur Kaymakçalan, ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

16. Burcu Gülmez Temür, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

17. Burhan Selçuk, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Lineer Olmayan Bir Difüzyon Denkleminin Sönüm Davranışı

18. Can Kızılateş, BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Üç Değişkenli Polinomlar Ailesi İçin Üreteç Fonksiyonu Ve Uygulamaları

19. Canan Civan, BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

20. Canan Köroğlu, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Modifiye Korteweg-De Vries Denklemi İçin Standart Olmayan Bir Sonlu Fark Tasarısı

21. Cansu Betin Onur, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

22. Çağatay Altuntaş, KOÇ ÜNİVERSİTESİ

23. Çağrı Karakurt, BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Kompleks Yüzey Tekillikleri Ve Kontak Yapılar

24. Çisem Güneş, BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Basit Dördüncü Derece Yüzeylerin Eştekil Deformasyon Sınıflandırması

25. Derya Karataş, AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Serbest Lie Cebirlerinde Dört Homojen Bileşenin Çarpımının Boyutu

26. Dila Söken, GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Potansiyel Teori Ve Sınır Değer Problemleri

27. Dilber Koçak Benli, ODTÜ
Konuşma Başlığı: Orta Büyümeli Cebirler

28. Doğa Can Sertbaş, CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Harmonik Sayılar Ve Genellemeleri Üzerine

29. Elif Medetoğulları, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

30. Emrah Polatlı, BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Kuadrapell Kuaterniyonları Ve Bazı Kombinatorik Özellikleri

31. Eray Yılmaz, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

32. Erdal Karaduman, ATATÜRK ÜNİVERSİTSİ
Konuşma Başlığı: Hipermerkezil Altgrupların E_K Zarfları

33. Erkan Çimen, YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Singüler Pertü̈Rbe Ö̈Zellikli Diferansiyel-Fark Probleminin Nü̈Merik Çözümü̈

34. Erol Serbest, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

35. Esma Baran, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Parametrik Simitli Kodların Sıfırlayan İdealleri

36. Esra Sağlık, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Genelleşmiş Riesz Potansiyelleri Uzayının Yeni Bir Karakterizasyonu

37. Fatih Çelik, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

38. Fatih Sulak, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

39. Fatma Muazzez Şimşir, HİTİT ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Bilişim Geometrisi Ve Eğrilik Hesaplamaları

40. Fatmana Şentürk, GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Stokes Denklemi İçin Sonlu Elemanlar Yöntemi Uygulamaları

41. Ferihe Atalan, ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Yönlendirilemeyen Yüzeylerde Kesim-Sistemi Kompleksi

42. Fethiye Müge Sakar, BATMAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Çok Değerli Harmonik Fonksiyonların Alt Sınıfının Bazı Özellikleri

43. Fidan Nuriyeva, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: (3N+1) Problemi Üzerine

44. Filiz Yıldız, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Hutton Uzaylarda Gerçel Kompaktlığa Dokusal Bir Yaklaşım

45. Funda Taşdemir, BOZOK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Boole Esnek Kesişimsel Halkalar

46. Gamze Güven, ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Normal Dağılımda Varyansların Eşitliği İçin Simülasyon Tabanlı Yöntemler

47. Gayrat Gapbarow, UŞAK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Origami Aksiyomları Üzerine

48. Gökhan Göksu, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Zaman Gecikmeli Ve Anahtarlamalı Doğrusal Sistemlerin Gözlemci Tabanlı Sonlu Zaman Sınırlılığı Üzerine

49. Gökhan Çelebi, BOZOK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Kontrol Sistemlerin R-Hurwitz Kararlılığı

50. Gülden Gün Polat, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: İkinci Mertebe Diferansiyel Denklerin Korunum Kanunları, İlk İntegralleri Ve İntegrasyon Çarpanları

51. Hacer Bilgin Ellidokuzoğlu, RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: [Lp]E.R Euler- Riesz Fark Dizi Uzayı

52. Hacer Bozkurt, BATMAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Quasilineer Uzaylarda Bazı Yeni Sonuçlar

53. Hacer Öz, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

54. Halil İbrahim Karakaş, BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Katlılığı Küçük Arf Sayısal Yarıgruplarının Parametrizasyonu

55. Handan Köse, AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: J-Yarı Değişmeli Değişimli Halkalar

56. Hasan Hüseyin Tosunoğlu, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

57. Hayati Hayim Bennun, ODTÜ

58. Haydar Alıcı, HARRAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Yayvan Küremsi Dalga Denkleminin Sankispektral Yöntemlerle Sayısal Çözümleri

59. Haydar Göral, KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Mısır Kesirleri

60. Hülya Çayır, SYMTAL-MEB

61. Hülya Gültekin Çitil, GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Homojen Olmayan Fuzzy Sturm-Liouville Problemi

62. İbrahim Ünal, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: 4-Manifoldların G_2 Ve Spin(7) Manifoldlara Olan Gömmelerinin Gauss Gönderimleri

63. İlhan İkeda, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Langlands Fonktörsellik İlkesi Üzerine

64. İlker Savaş Yüce, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: İlişkisiz Klein Guruplarının Simetrik Ayrışmaları Ve Hiperbolik Yerdeğiştirmeler

65. İnci Erhan, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

66. İrem Zengin, ANKARA ÜNİVERSİTESİ

67. Kağan Kurşungöz, SABANCI ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Eşbiçimli Olmayan Tekli Özdevinirlerin Üretimi Ve Černý Sanısı

68. Kıvanç Ersoy, MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Gruplar, Otomorfizmalar, Sabit Noktalar

69. Kübra Değerli, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Kesirli Türevde Son Yaklaşımlar

70. Kübra Afşar, NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Sonlu Cisimler Üzerinde Belirli Katsayıları Sabitlenmiş İndirgenmez Polinomların Sayıları Üzerine

71. Mahir Bilen Can, TULANE UNİVERSİTY
Konuşma Başlığı: Küresel Çeşitlemeler (Varieties)

72. Maya Altınok, MERSİN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Metrik Uzaylarda Porosity Yakınsaklık

73. Mehmet Onat, ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Borsuk-Ulam Tipli Bir Teoremin Genellemesi

74. Mehmet Turan, ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Deepti Eşitsizliğine Fedja'Nın İspatı

75. Meral Süer, BATMAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Bazı Teleskopik Sayısal Yarıgrupların Parametrizasyonu

76. Murad Özkoç, MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Zayıf E-Kararsız Fonksiyonların Karakterizasyonları Üzerine

77. Mücahit Özkaya, AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

78. Nazmi Oyar, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

79. Nil Mansuroğlu, AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Serbest Lie Cebirlerinde Homojen Bileşenlerin Çarpımlarının Boyutu

80. Nuray Yürük, ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Yığılımlı Kuvvet Etkisi Altında Ki İntegral Şartlı Telgraf Denkleminin Vım İle Yakınsaklığı

81. Nurşin Çatak, EGE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Kavşaklarda Trafik Akışının Populasyon Denge Modellemesi

82. Onur Baysal, OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI
Konuşma Başlığı: Dirichlet Sınır Koşullu Euler-Bernoulli Çubuk Denklemi İçin Zayıf Ve Yaklaşık Çözüm İncelemesi

83. Ozan Evkaya, ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Tiyatroda Matematikten Esintiler: Beckett'İn Quad Çalışması

84. Öznur Yaşar Diner, KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: İndirgenmiş Patika İçermeyen Çizgeler İçin Büzme Engelleyiciler

85. Pınar Şaşmaz, MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

86. Rajeh Eid, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

87. Sabahattin Ilbara, ODTÜ

88. Sedat İlhan, DİCLE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Bazı? Saturated Say?Isal Yarı?Grupları?N Lipman Yar?Igruplar?I

89. Senel Atlı, KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

90. Serkan Aslıyüce, ANKARA ÜNİVERSİTESİ

91. Sofiya Ostrovska, ATILIM ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Rasgele Değişkenlerin Çarpımı İçin Lin Koşulu

92. Sümeyye Gıca, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Geç Kalan Argümanlı Bir Sınır Değer Probleminin Özdeğerlerinin Ve Özfonksiyonlarının Asimtotik İfadeleri

93. Şenol Kartal, NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Ot-Otçul Matematiksel Modelinin Kararlılık Ve Çatallanma Analizi

94. Şermin Çam Çelik, BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Homojen Ağaçların Otomorfizmaları İle Kurulan Bir Olshanski Çiftinin Harmonik Analizi

95. Tanıl Ergenç, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

96. Tolga Karayayla, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Rasyonel Eliptik Yüzeylerin Özyapı Dönüşüm Gruplarının Sınıflandırılması Ve Basit Bağlı Olmayan Calabi-Yau 3-Katlılarına Uygulamaları

97. Tuba Çakmak, ATATÜRK ÜNİVERSİTSİ
Konuşma Başlığı: Hipermerkezil Altgrupların E_K Zarfları

98. Tuncay Başkaya, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

99. Turgut Önder, ODTÜ

100. Urfat Nuriyev, EGE ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: (3N+1) Problemi Üzerine

101. Ülviye Büşra Güven, ODTÜ
Konuşma Başlığı: Homojen Sonlumsu Simetrik Gruplar Ve Seviye Koruyan Otomorfizmaları

102. Ümit Aksoy, ATILIM ÜNİVERSİTESİ

103. Varga Kalantarov, KOÇ ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Uygulamalı Matematiğin Doğrusal Olmayan Problemleri

104. Yıldıray Ozan, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Konuşma Başlığı: Geçmişten Günümüze Grassmann'Ların Topolojisi Ve Geometrisi

105. Yunus Emre Hanilçe, BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

106. Zafer Nurlu, ODTÜ